شاخه های بلاگ

آرشیو

آخرین پست ها

شاید بسیاری از شما عزیزان بارها از طریق دیگر وبسایت ها به خرید اینترنتی اقدام نموده و با فرآیند آن کاملا آشنایی داشته...
admin
در صورت رعایت نکات نگهداری، تمامی کالا ها درای 6 ماه گارانتی تعویض توسط فروشگاه دایا گلد  می باشد.
admin
برج 04 16 1396

راهنمای خرید

admin دانستنی ها

شاید بسیاری از شما عزیزان بارها از طریق دیگر وبسایت ها به خرید اینترنتی اقدام نموده و با فرآیند آن کاملا آشنایی داشته باشید اما از آنجا که سفارش گذاری در فروشگاه اینترنتی دایاگلد به گونه ای می باشد که شما می توانید چرم مورد نظر خود را از میان تعداد زیادی طرح و رنگ انتخاب نمایید، توضیح تفصیلی فرایند خرید می تواند از هدر رفتن وقت طلایی شما عزیزان جلوگیری کند.

راهنمای خرید

راهنمای خرید محصولات از طریق فروشگاه اینترنتی دایاگلد

 

شاید بسیاری از شما عزیزان بارها از طریق دیگر وبسایت ها به خرید اینترنتی اقدام نموده و با فرآیند آن کاملا آشنایی داشته باشید اما از آنجا که سفارش گذاری در فروشگاه اینترنتی دایا گلد به گونه ای می باشد که شما می توانید چرم مورد نظر خود را از میان تعداد زیادی طرح و رنگ انتخاب نمایید، توضیح تفصیلی فرایند خرید می تواند از هدر رفتن وقت طلایی شما عزیزان جلوگیری کند.

 

مرحله یک

 

اولین و بدیهی ترین قسمت هر خرید انتخاب محصول مورد نظر می باشد. شما میتوانید با استفاده از ابزار جستجو و لیست موجود انتخاب سریع تر و راحت تری داشته باشید. منظور از هر کد محصول، یک نوع پلاک طلا می باشد

 

مرحله دو

 

( 1 ) : پس از انتخاب محصول ابتدا یکی از وزن های موجود را انتخاب نمایید. قیمت نهایی با انتخاب هر وزن به صورت خودکار بروزرسانی می شود.

( 2 ) : برای مشاهده طرح ها و رنگ های قابل انتخاب برای چرم گزینه راهنمای محصول را انتخاب نمایید.

 

مرحله سه

 

کد چرم (1) و کد رنگ (2) مورد نظر را جایی یادداشت کرده یا به خاطر بسپارید

توجه نمایید :

  1. شما تنها می توانید از میان طرح و رنگ های موجود در راهنمای محصول انتخاب نمایید، حتی اگر رنگی که در عکس محصول مشاهده میشود در میان کدها نباشد. همچنین به موجود یا ناموجود بودن رنگ ها توجه نمایید.
  2. برای برخی از محصولات تنها یک طرح چرم و برای برخی تعداد بیشتری طرح قابل استفاده است.

 

مرحله چهار

 

پس از انتخاب، راهنمای محصول را ببندید در قسمت سفارشی سازی (1) کد چرم و کد رنگ انتخابی را در باکس ها (2) بنویسید و حتما روی ذخیره (3) کلیک کنید. سپس گزینه اضافه به سبد (4) را کلیک کنید.

همچنین شما می توانید روز و ساعت دلخواه مورد نظرتان را در باکس سایر موارد بنویسید اما دقت نمایید با شرایط ارسال که هم در بخش قوانین و هم در باکس اطلاعات بیشتر زیر قسمت سفارشی سازی ذکر شده نباید در تناقض باشد.

 

مرحله پنج

 

از این پس سفارش مورد نظر شما در سبد خرید قرار میگرد.

شما میتوانید خلاصه سفارش خود را ملاحضه نمایید، در صورت داشتن کد تخفیف آن را وارد نمایید، با کلیک بر گزینه ادامه خرید محصول دیگری اضافه کنید و یا برای اتمام فرایند سفارش بر گزینه ادامه برای تسویه حساب کلیک و مراحل بعدی را به ترتیب ادامه دهید.

نظرها (0)

بدون نظر

نظر گذاشتن

برای نظر گذاشتن، نیاز به ورود می باشد.