زمان و هزینه ارسال سفارش

 

پس از پرداخت( مرحله 5)، فرایند خرید به اتمام می رسد. پس از آن در صورتی که خرید تا پیش از ساعت 18 روز کاری جاری تکمیل شده باشد در همان روز فرایند تولید و بسته بندی انجام می گیرد و در غیر این صورت در اولین روز کاری پس از آن انجام می شود.

 

زمان ارسال سفارش

 

ارسال کالای بسته بندی شده به فاصله یک روز کاری پس از تولید انجام می گیرد.

مثال : اگر سفارش ساعت 13 روز پنجشنبه تکمیل گردد، همان روز تولید و روز شنبه ارسال می گردد. اما اگر ساعت 18:30 روز پنجشنبه تکمیل گردد، روز شنبه تولید و روز یکشنبه ارسال می گردد.

 

توجه : روزهای جمعه، تعطیلات رسمی و روزهایی که 48 ساعت زودتر به عنوان تعطیلات مجموعه اعلام می گردد، روز غیر کاری می باشد.

 

زمان تحویل سفارش به شرح زیر می باشد:

 

شهر تهران

با توجه به آنکه سفارشات در شهر تهران به وسیله پیک ارسال می گردد، در روز ارسال سفارش به دست مشتری خواهد رسید. ساعت تحویل بین 10 الی 13 می باشد. در صورتی که به هر دلیل در این بازه امکان حضور در آدرس اعلام شده برای شما مشتری گرامی وجود ندارد، شما میتوانید روز و یا بازه مورد نظر خود را در باکس "سایر موارد" در قسمت سفارشی سازی و یا باکس مربوطه در مرحله ارسال (مرحله 3) ثبت سفارش اعلام نمایید.

توجه نمایید که روز مورد نظر شما نمی تواند زودتر از شرایط اعلام شده باشد. همچنین تحویل پیش از ساعت 9:30 و پس از ساعت 16 برای سفارشات پرداخت شده یا ساعت 15 برای سفارشات پرداخت در محل مقدور نمی باشد. همچنین بازه اعلامی باید بیش از 2 ساعت باشد.

در صورتی که در زمان اعلام شده مشتری در محل حضور نداشته باشد، هزینه ارسال مجدد به عهده ایشان خواهد بود.

 

 توجه : برای روزها و ساعاتی که امکان ارسال به هر دلیل وجود نداشته باشد، 24 ساعت زودتر اطلاع رسانی خواهد شد.

 

دیگر نقاط ایران

تمام سفارشات برای دیگر نقاط ایران به جز شهر تهران با سرویس پستی پیشتاز ارسال می گردد. به طور معمول بسته های پستی پیشتاز 2-3 روز پس از ارسال به دست مشتریان عزیز خواهد رسید. همچنین مشتریان گرامی می توانند پس از ساعت 12 روزِ ارسال به وسیله تلگرام کد رهگیری مرسوله خود را درخواست و دریافت نمایند.

 

نکته مهم: امکان ارسال مرسوله پستی در روز پنجشنبه وجود ندارد. بنابراین سفارشی که روز چهارشنبه آماده شود، روز شنبه ارسال و روز دوشنبه و یا سه شنبه تحویل خواهد شد.

توجه : برای روزهای کاری که امکان ارسال به هر دلیل وجود نداشته باشد، 24 ساعت زودتر اطلاع رسانی خواهد شد.

 

هزینه ارسال سفارش

 

هزینه ارسال سفارش در شهر تهران برای مشتریانی که به صورت اینترنتی پرداخت می نمایند 12000 تومان و برای مشتریانی که مایل به پرداخت در محل به صورت نقدی می باشند 15000 تومان است.

هزینه ارسال برای دیگر نقاط ایران 12000 تومان می باشد.

 

توجه : برای مشتریانی که بیش از 2 عدد کالا خریداری نمایند، ارسال کاملاً رایگان خواهد بود.

توجه : در صورتی که در زمان اعلام شده مشتری در محل حضور نداشته باشد، هزینه ارسالِ مجدد به عهده ایشان خواهد بود.